Випускний вечір в дитячій художній школі

У виставковій залі Первомайської дитячої художньої школи засяяли творчі роботи випускників 2017-2018 навчального року. Завітайте!

Цього 2018 року навчання   в художній школі завершили  33 учня викладача Літвінової Ірини  Валентинівни. В червні 2018 року відбувся випускний вечір, на честь якого була присвячена виставка робіт учнів випускників. Виставка дуже яскрава, світла і добра. Тут представлено близько сотні  робіт у різноманітних техніках. Усі роботи індивідуальні та виконані на високому професійному рівні. Кожна робота особлива, як і особлива кожна дитина.

Багато випускників протягом навчання в школі брали активну участь у обласних та Всеукраїнських  конкурсах і займали призові місця. Серед випускників 5 відмінників. Викладач Ірина Валентинівна дуже задоволена своїми учнями та їх талантами. Учні отримали свідоцтва про позашкільну освіту та грамоти, які вручила директор школи Стукалова Надія Василівна.

Професійним художниками стануть не всі, але художній смак, який на протязі навчання привила своїм учням Ірина Валентинівна залишиться в них на все життя.

Випускний вечір пройшов у дружній та теплій атмосфері. Діти привітали педагогів та батьків музичними номерами.

Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати виставку, яка буде діяти в приміщенні виставкової зали протягом всього літа.

Завітайте до виставкової  зали Первомайської дитячої  художньої школи!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.