Святковий ранок «Дитинства щаслива пора» у форматі зустрічі з поетесою Л. Лисогурською

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Діти-наш найдорожчий скарб, наша радість і надія, майбутнє нашої держави. Захист дитинства у цілому світі – це місія добра, любові і честі. Заради майбутнього ми живемо і прагнемо, щоб наші дітки росли здоровими та щасливими, щоб їх дитинство було безтурботним, а дозвілля змістовним, корисним та цікавим. З нагоди дитячого свята, 1 червня, в Первомайській міській дитячій бібліотеці-філії №2 відбувся захід «Дитинства щаслива пора», яким книгозбірня відкрила бібліотечне літо. На гостини до бібліотеки прийшли педагоги та  вихованці старшої групи дошкільного закладу №6 «Дзвіночок». З радістю погодилася завітати в цей день до дитячої бібліотеки і відома поетеса, яка живе в нашому місті- Лоріна Лисогурська.

Мета заходу в ознайомленні дітей з творчістю поетів рідного краю, та вихованні любові і поваги до художнього слова. У цей по літньому сонячний і теплий день в приміщенні читального залу 1-9 класів панувала атмосфера радості та свята. Ведуча заходу, завідуюча  філією Тетяна Романчук звернулася до присутніх зі словами привітання та провела для малечі інформхвилинку «Бібліотека-книжкова планета». Діти уважно слухали розповідь бібліотекара, із зацікавленістю знайомилися з яскравими дитячими книгами та з новинками книжково-ілюстративної виставки «Книги мого дитинства». Потім досить активно декламували улюблені дитячі віршики, переглянули мультиплікаційне відео «Щаслива країна» і прийняли участь в літературній вікторині «Моя улюблена казка».

Зустріч з книгою-це завжди свято для її шанувальників, а зустріч з автором книги-це гарна можливість  живого спілкування з талановитою людиною. Цей день запам’ятався малечі знайомством з поетесою – землячкою Лоріною Лисогурською. Приємна, усміхнена і надзвичайно добра людина, пані Лоріна, презентувала першу збірку дитячої поезії «Дітвора». Поважна гостя бібліотеки читала присутнім веселі та кумедні вірші, відповідала на дитячі запитання і, навіть, грала з малюками в рухливу гру «Кіт та миші». Діти були у захваті від спілкування зі справжньою поетесою. Своєю щирою любов’ю та добрими, дотепними, зрозумілими і веселими віршиками Лоріна В’ячеславівна знайшла шлях до дитячих сердець. І на завершення ведуча заходу запропонувала  вихованцям станцювати запальний дитячий танок «Веселі каченята». Маленькі танцюристи на мить повернули присутніх дорослих людей у світ безтурботного дитинства та радісних почуттів. І якщо хтось із гостей захоче ще раз відвідати дитячу книгозбірню, то це буде найкраще свідчення того, що захід пройшов недаремно.

Також у цей день бібліотекар Олександр Мінін організував інтерактивну акцію «Книжковий акваріум» у міському парку «Дружба народів», під час якої читав з малечею рядки з відомих українських народних казок.

Працівники дитячої бібліотеки сподіваються, що приємне і корисне спілкування залишило у дитячих душах благодатний слід любові до читання та книги.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *