ЗМАГАЮТЬСЯ ОСВІТЯНИ

18 травня на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти міської ради ім. Тофана В.В. пройшла третя міська спартакіада серед працівників освіти загаьноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

В урочистому відкритті спартакіади взяли участь секретар міської ради –Бондарчук С.О., начальник управління освіти міської ради – Остапенко Г.Ф., голова міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» – Поляков С.В., голова міської організації профспілки працівників освіти – Сисоєва І.В.

В спортивних змаганнях взяли участь 20 колективів загальноосвітніх,  позашкільних навчальних закладів та управління освіти. Спортсмени змагались у 4-х видах спорту: легкої атлетики, настільного тенісу,шахів і дартсу.

Перше місце з легкої атлетики здобули спортсмени ЗОШ №3, на другому місці спортсмени ЗОШ №17, а третє місце у спортсменів ЗОШ №1. В особистому заліку чемпіонами стали Малєєва Кристина ЗОШ №3, Флакей Дмитро-ЗОШ №1. Перемогу з настільного тенісу  святкували  спортсмени ДЮСШ, друге місце у спортсменів ЗОШ №3, третє місце вибороли спортсмени ЦНТТУМ. В особистому заліку чемпіонами стали: Паламарчук Станіслав-ДЮСШ, Кавака Людмила- ЗОШ №4.У змаганнях з шахів  перемогла команда ЗОШ №5, на другому місці команда ЗОШ №3, третє місце у команди ЗОШ №9.

В особистому заліку чемпіонами стали: Саковський Сергій-ЗОШ №5 та Амбросюк Катерина –ЗОШ №3. У дартсі перше місце посіли спортсмени МНВК, друге місце у спортсменів ЗОШ №17, а третє місце вибороли спортсмени ЗОШ №6. В особистому заліку чемпіонами стали:Бондар Сергій-МНВК,Шехерева Ольга ЗОШ №9. В загальному заліку перше командне місце у міській спартакіаді посіла команда ЗОШ №3 /керівник – Олена Руденко/. На другому місці команда ЗОШ №17 /керівник – Тетяна Плотнікова /. На третьому місці команда ЗОШ №9 /керівник – Руслан Слюсар//. Після закінчення змагань переможці та призери спартакіади були нагороджені  кубками,грамотами та медалями  міської ради та Первомайської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Дуже приємно, що в цій спартакіаді приймали участь більшість керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Спортивні змагання,незважаючи на присутність духу боротьби та суперництва,проходила у веселій дружній атмосфері.

За інформацією Первомайської міської організації ФСТ «Спартак»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.