Бібліотечні сутінки

17 травня 2018 року Первомайська міська ЦБС взяла участь в регіональній акції «Бібліотечні сутінки», присвяченій Дню вишиванки під назвою «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі». На зустріч були запрошені студенти Первомайського медичного коледжу, вокальний колектив «Голтяночка» міського Центру культури та дозвілля ім. Є. Зарницької, користувачі читального залу міської бібліотеки. Всього 32 особи.

В нашій бібліотеці є різноманітні носії інформації про вишивку. Про це учасникам розповіла бібліотекар юнацького відділу міської філії №2 Людмила Волох. Вона підготувала виставку друкованих видань з книжкового фонду бібліотеки та зразки вишивок на електронних носіях. Також учасникам були представлені різноманітні вишивки майстринь Первомайщини.

Протягом заходу Антоніна Григоренко в.о. директора ЦБС  розповіла учасникам про значення вишивки для українців. Також звучали вірші та пісні. «Два кольори» у виконанні дуету Світлани Степанок та Клавдії Прокопенко, «Вишивала я…», яку виконали Антоніна Григоренко та Клавдія Прокопенко.

Колектив «Голтяночка» порадував глядачів піснею «Вишивала дівчина, вишивала…» та авторськими творами на слова Антоніни Григоренко, музика Клавдії Прокопенко «Пісня про маму», «Люблю Україну». А Марія Воробйова, місцева поетеса, прочитала власного вірша «Вишиванка»

Зустріч пройшла в дружній невимушеній обстановці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *