День матері і міська бібліотека

В середині травня відзначають одне із найкращих свят на планеті – День матері. Мама! Найдорожче слово в світі. Саме вона все своє життя зігріває нас материнською любов’ю, виховує, хвилюється, завжди підтримує в годину радості і смутку. Мама завжди одна і єдина.

Напередодні Дня матері співробітники Первомайської міської централізованої бібліотечної системи провели низку різнопланових культурно-масових заходів.

Бібліотекарі Л. Волох та О. Акімова організували у міському сквері журнальну «сушку» «Гламурні журнали для елегантної мами». Всіх перехожих мам знайомили із новими виданнями для жінок. Розповідали про спеціальні рубрики у журналах «Viva», «Джой», «Единственная», «Юна леді» присвячені елегантності, вишуканості, індивідуальному стилю «зіркових мам», які користуються популярністю серед українського жіноцтва.

Також працівники бібліотеки І. Гоцько та Ю. Островершенко відвідали загальноосвітню школу № 16 імені Героя Радянського Союзу Якова Лобова, де провели поетичний флешмоб «Хіба ти в мене не одна?». Під час зустрічі із школярами бібліотекарі читали вірші про найдорожчу в світі людину – маму, авторами яких є відомі українські письменники Василь Симоненко і Микола Вінграновський.

У цей же день до дитячої книгозбірні завітали маленькі читачі із мамами, для яких організували літературну вітальню «Я, читаю для матусі». Веселі дітлахи читали художні твори про маму, співали пісень, декламували вірші про рідну неньку. Свято матері в дитячій бібліотеці пройшло в піднесеному настрої, в дружній, теплій атмосфері, і подарувало гостям багато позитивних емоцій, а головне, завдяки книзі, стало важливою сходинкою до родинного єднання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *