Всеукраїнський фестиваль- конкурс «Золота струна» в м.Миколаєві

Минулий  місяць  був дуже емоційний та «врожайний»  для учнів та викладачів Дитячої музичної школи № 2 .

В місті Миколаєві відбулися обласний конкурс виконавців на народних інструментах та 3 денний Всеукраїнський фестиваль- конкурс «Золота струна».

Учні  ансамблю  народних інструментів « Адіос» ,керівник Світлана Брушковська та директор школи Марина Іванова  надовго запам»ятають два напружених дні в Миколаєві, але результати теж вагомі .

В перший день  відбувся  обласний конкурс виконавців на народних інструментах , де ансамбль виконав 2 твори – це українська народна пісня в оборбці Світлани Брушковської «Ой у вишневому саду» і  «Чао Париж» Астора  П’яцоли та отримали І місце.

Після обіду С. Брушковська та М. Іванова  провели екскурсію по Миколаївському  музичному  училищу  та відвідали репетицію духового оркестру, а в вечорі концерт  народної музики до відкриття  конкурсу  «Золота струна».

Наступний день був ще більш напружений ,так як з ранку  почався Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах  «Золота струна» спочатку солісти ( куди приєдналися викладач по класу домри Катриченко І.Ю. та концертмейстер Кісельова Л.О) , а потім колективи.

Комісія, у склад якої входили залужені артисти України , викладачі Київської , Одеської та Харківської академій музики та інших закладів

оцінили наших учнів наступним чином:

Яковлева Антоніна (викладач  Катриченко І.Ю.)  ІІІ місце

Літвінов Тимофій (викладач Брушковська  С.О.) грамота

Ансамбль  народних інструментів « Адіос» ІІІ місце  (керівник  Брушковська С.О.)

Директор , викладачі  та учні дякують  начальнику управління культури , національностей , релігій , молоді та спорту Первомайської міської ради Олішевській Н.В. за представлену  можливість участі в конкурсах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.