Патріотичний рейд до пам’ятника загиблим в роки Другої світової війни

 

Для багатьох українців початок травня є часом вшанування всіх, хто боровся із нацистськими окупантами і наближав мир на своїй землі. В сучасні традиції 8 травня є Днем пам’яті і примирення, а 9 травня – Днем перемоги над нацизмом в роки Другої світової війни, яка й до нині залишається у свідомості старшого покоління Великою Вітчизняною війною. В ці дні прийнято згадувати не лише солдат Перемоги, а й дітей війни, полонених концентраційних і трудових таборів, невинно розстріляних, депортованих, зниклих безвісти.

Вшановуючи пам’ять про людей, життя яких забрала війна 1939-1945 рр., співробітники Первомайської міської централізованої бібліотечної системи Олександр Мінін, Юрій Островершенко і Оксана Дорошенко зробили патріотичний рейд до пам’ятника, приуроченого загиблим мигіянам у 1943 р., який знаходиться в районі вулиці Підгороднянське шосе. Працівники бібліотеки впорядкували прилеглу територію і поклали квіти, вшановуючи розстріляних.

У багатьох цивілізованих країнах муніципальні установи, неурядові організації, товариства і окремі фізичні особи у травневі дні долучаються до впорядкування пам’ятних знаків, погрудь, братських могил періоду Другої світової війни. Це є запорукою шани суспільства до минулого.

Співробітники Первомайської міської бібліотеки запрошують всіх, хто володіє інформацією про пам’ятні знаки, місця масових розстрілів, окремі солдатські могили до співпраці з метою збереження пам’яті про власну історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *