Відбувся Відкритий Міжнародний чемпіонат з кіокусін карате (IBК) в м.Полтава

13-14 квітня у спортивному комплексі  ГУ НП Полтави відбувся Відкритий Міжнародний чемпіонат з кіокусін карате (IBК) , у якому прийняли участь 350 спортсменів із України, Польщі, Данії та Маврикії.

Первомайськ, у складі команди Миколаївської області, на цьому чемпіонаті представили 4 спортсмени у віковій категорії  14-15 років: Солтасюк Артур, Малков Михайло, Кульчицька Анна та Брижатюк Артем. Усім бійцям було досить важко. Щоденні тренування розпочалися ще в січні і лише невеликі паузи у марафоні чемпіонатів давали можливість спортсменам трохи перевести дух (це  вже четвертий захід за останні 3 місяці тренувань ). По-друге участь у чемпіонаті з іншої версії карате передбачає лише нові обличчя на татамі, що виключає можливості попередньої підготовки бійців до вже знайомих супротивників. Результат турніру міг виявитися непередбачуваним.

Проте бійці вкотре довели, що спортсмени нашої організації сильні не лише тілом, а й духом. Чотири призових місця з чотирьох можливих привезли до рідного міста наші каратисти.

Солтасюк Артур  виборов золото в категорії 14-15 років до 60 кг. Провів три поєдинки. Другий бій закінчив достроково, а фінальний – з оцінкою “ваза арі” (пів перемоги) на другій додатковій хвилині.

Малков Михайло – зайняв І місце у категорії 14-15 років +60 кг. Чотири успішні бої: другий та третій бої закінчив достроково, а фінальний поєдинок з оцінкою “ваза арі” (пів перемоги)

Кульчицька Анна – золото чемпіонату. Провела три поєдинки в категорії 14-15 років + 50 кг, два з яких закінчила достроково, а один з оцінкою “ваза-арі” (пів перемоги).

Брижатюк Артем – Бронза турніру. Провів два поєдинки у категорії 14-15 років до 55 кг, один з яких закінчив достроково, а інший програв за рішенням суддів.

Первомайська міська федерерація кіокусін карате висловлює подяку міському голові та депутатському корпусу за підтримку організації та допомогу у поїздці команди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *