Правопросвітницька зона у міській бібліотеці «Я маю право!»

 

Шановні жителі і гості м. Первомайська, 2018 рік в Україні оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», з метою підтвердження рівня правової освіти та культури населення, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки.

У Первомайській міській централізованій бібліотечній системі створено правопросвітницьку зону «Я маю право!». Це інтерактивний простір у якому кожен бажаючий може ознайомитися із збірниками нормативно-правових актів «Офіційний вісник України» за 2018 рік.

«Офіційний вісник України» — український інформаційний бюлетень, офіційне друковане видання, що засноване та видається Міністерством юстиції України У збірнику публікуються державною мовою всі поточні нормативно-правові акти, що надійшли до Мін’юсту та включені до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів. Це закони України, постанови Верховної Ради України, укази і розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, рішення і висновки Конституційного Суду України, зареєстровані в Мін’юсті нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також міжнародні договори України, які набрали чинності.

Співробітники міської бібліотеки запрошують працівників органів юстиції; керівників підприємств, установ, організацій; адвокатів, нотаріусів, усіх громадян, зацікавлених в наданні консультацій, проведенні інформаційно-правових годин, семінарів, тренінгів відвідати книгозбірню.

Водночас, запрошуємо всіх жителів м. Первомайська до співпраці для реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.