Майстер-клас для малечі на базі дошкільного закладу «Ластівка»

«Малюємо пальчиками» (із циклу розвиваючих ігор «Слідами Монтессорі»)

Як створити справжній живописний шедевр без необхідного малярського приладдя знають вихованці середньої групи «Веселка»  дошкільного закладу №1 «Ластівка» (вихователь Шевцова Анна Леонідівна).Саме сюди 21 лютого завітала працівник Первомайської міської дитячої бібліотеки-філії №2. Тетяна Романчук. Мета зустрічі – навчити дітей створювати малюнки за допомогою власних рученят, розвивати увагу, мислення, пам’ять, а також вчитися передавати свій настрій за допомогою фарб.

Бібліотекарка запропонувала малечі намалювати пальчиками яскраве весняне сонечко. Для того, аби створити малюнки, юним митцям знадобились лише спритність рук і трохи фарби. І творчий процес розпочався! Використовуючи жовту гуашеву пальчикову фарбу дітки із задоволенням почали малювали. І вже за мить на аркушах паперу з’явилось яскраве сонечко з ніжними промінчиками. Роботи вийшли красивими і самобутніми. Малювання пальчиками-дуже корисне заняття і дає можливість урізноманітнити життя дитини, наповнити його радістю.

Також під час зустрічі для малечі було презентовано журнал «Яблунька», у якому є багато малюнків, цікавих дитячих світлин, схеми для саморобок, кросвордів, ребусів та ін. Бібліотекар розповіла про захоплюючий світ дитячої книги і запросила малюків із батьками відвідати книгозбірню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *