Бібліотека з любов’ю до людей

День Святого Валентина увійшов у життя українців у середині 90-х років минулого століття. Традицію дарувати «валентинки», солодощі, іграшки перейняли у поляків, які у більшості є католиками і шанують Святого Валентина, який таємно вінчав закоханих. Нині, в цей день, люди виражають свої найкращі почуття і емоції, зізнаються в коханні, говорять ніжні слова близьким і дарують посмішки перехожим.

Первомайська міська бібліотека, вже сьомий рік поспіль вітає жителів міста із Днем закоханих: пригощає солодощами, бажає миру і злагоди та любові до оточуючого світу.

Також цього року працівники книгозбірні організували «мобільну бібліотеку» і відвідали читачів, яким вже складно ходити. Адже турбота – є найкращим вираженням любові.

Окрім того, 14 лютого відзначають Міжнародний день дарування книг. Ця добровільна ініціатива була започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вважається, що у цей день об’єднуються і ті, хто дарує книги, і ті хто заохочує до читання. Тому до дитячої бібліотеки завітали читачі і подарували книги, адже бібліотеку, як і книгу не можна не любити.                         Колектив міської бібліотеки вітає всіх з Днем святого Валентина і запрошує відвідати книгозбірню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *