Майтер-класи з виготовлення сувенірів до Дня Святого Валентина

Наближається довгоочікуваний день для всіх закоханих – день Святого Валентина! Всі, від малого до великого почали готуватися до цього дня. Що ж подарувати, або як упакувати подарунок нажаль знає не кожен. Вирішити цю проблему допоможуть викладачі Первомайської дитячої художньої школи Стукалова Н.В., Смольнікова О.Д., Борона І.В. Отож в Первомайській дитячій художній школі діти та викладачі активно готуються до свята Закоханих.

10 лютого 2018 року було проведено три майстер-класа з виготовлення сувенірів, листівок та святкових упаковок.

Майстер-клас з виготовлення валентинок із фетру та блискавок підготувала викладач вищої категорії Стукалова Надія Василівна. Кожен учень обрав окремий вид оздоблення Валентинки. Тому різноманітність виробів та незвичне оформлення привертало до себе увагу.

Креативно оформити або упакувати подарунок насправді дуже легко. Для цього потрібно лише трішечки терпіння і декілька аркушів паперу. На майстер-клас до викладача ІІ категорії  Олени Смольнікової завітали вихованці районної дитячої школи мистецтв с. Підгородна зі своїм викладачем Смольніковим Олександром Володимировичем. Для дітей це був перший майстер-клас за межами їхньої школи. Учні дізналися, як виготовити вітальну упаковку в техніці орігамі. Вони мали змогу поексперементувати з папером різного кольору, текстурою та формою. Всі діти ізз задоволенням складали коробочки, які в кінці оздобили кольоровими серцями також складеними в техніці орігамі. По закінченню майстер-класу діти поділились таємницями, що вони покладуть у коробочку. А в коробочку можна покласти все що завгодно, від цукерки до обручки!

Також майстер-клас з виготовлення вітальних листівок в техніці аплікації з використанням вінілової плівки підготувала викладач ІІ категорії Борона І.В. Учні із задоволенням готували сувеніри до дня Святого Валентина, щоб привітати своїх близьких  із святом.

До школи з екскурсією приїхали вихованці Підгороднянської дитячої школи мистецтв. Вони із задоволенням приймали участь у всіх майстер-класах по  виготовленню святкових подарунків, а також виставку дитячих робіт, яка нещодавно відкрилась. Класний керівник  Смольніков О.В. ознайомив учнів з творчими успіхами дитячої художньої школи. Отож увесь день учні та викладачі двох мистецьких шкіл плідно попрацювали та отримали цінні поради та досвід.

 

Наступні майстер-класи будуть проводитись:

24.02.2018 р. –   Майстер-клас «Декорування пляшок, склянок для кухні» .

викладач Літвінова І.В.

 

03.03.2018 р.  –  Майстер клас «Виготовлення букету квітів з крепованого паперу»

викладач Косовська О.Ю.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати наші майстер-класи. Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *