Обласний турнір з міні-футболу  серед юнаків 2007/08 р. н. з нагоди вшанування учасників бойових дій в зарубіжних країнах і пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані

 

З метою вшанування пам’яті учасників бойових дій в зарубіжних країнах і пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані м. Первомайська, зміцнення дружніх зв’язків між спортивними школами та футбольними клубами України та популяризації футболу в місті  11 лютого 2018 року в залі спортивного комплексу «Фрегат» проведений обласний турнір з міні-футболу  серед юнаків 2007/08 р. н.

Перед початком турніру в Сквері воїнів-інтернаціоналістів пройшов мітинг, де  перед юними спортсменами виступили заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, голова Первомайського міського товариства ветеранів Афганістану В.Йонга, голова Арбузинської районної спілки ветеранів Афганістану Е.Церош та голова міської федерації футболу М.Флакей.

Всі виступаючі закликали прийдешні покоління свято берегти та шанувати пам’ять про подвиг воїнів-інтернаціоналістів. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника. Наприкінці мітингу отець Сергій благославив дітей.

Турнір організований управлінням культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради, Первомайським міським товариством ветеранів Афганістану та Первомайською міською федерацією футболу.

В турнірі взяли участь футбольні команди Арбузинки, Благодатного, «Олімп» (Южноукраїнськ), Первомайська ДЮСШ управління освіти міської ради,   «Дербі-Цитадель» (Первомайськ), «Ортодокс-Мигія» (Первомайського району).

Футбольний турнір пройшов досить емоційно, гравці показали якісний футбольний поєдинок. За результатами змагань І місце посіла футбольна командна Первомайська ДЮСШ управління освіти міської ради, ІІ – команда «Олімп» (Южноукраїнськ) та ІІІ – футболісти «Дербі-Цитадель» (Первомайськ).

Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради, також були відзначені подарунками кращі гравці кожної команди.

Крім того, кожній команді вручені торти та солодощі від міського товариства ветеранів Афганістану.

Від спонсорів змагань Первомайської фракції «Солідарність» оплачена оренда спортивного залу та вручені  солодощі кожній команді .

Від Первомайської фракції «Опозиційний блок» нагороджені  призами кращі гравці турніру.

Від Миколаївської обласної організації «Батьківщина молода» нагороджені кращі гравці турніру.

Крім того, в рамках змагань відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів (50+).

В змагання взяли команди Первомайська, Арбузинки, Южноукраїнська та Побужжя.

І місце завоювали гравці команди Южноукраїнська, ІІ- місце Первомайська, ІІІ – Побужжя.

Переможці та призери нагородженні Кубком та грамотами.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *