Бібліотечний квест «Нове життя прочитаної книги»

Шановні жителі Первомайська, закінчився перший місяць річного квесту «Нове життя прочитаної книги», який оголосила Первомайська міська централізована бібліотечна система. Його мета – подарувати «забутим» книгам нового читача, відродити інтерес до кращих надбань світової і української літератури, популяризувати читання, як форму пізнання і дозвілля.

Протягом січня бібліотеці дарували книги її активні читачі, директор дитячої художньої школи Н.В. Стукалова і викладач К.Г. Баранюк. Вони презентували до книгозбірні захоплюючі романи, гостросюжетні детективи та декілька томів нарисів з історії українського мистецтва. Також долучилась до акції директор дитячої музичної школи №2 М.О. Іванова, яка подарувала низку творів пригодницького характеру і декілька спеціалізованих книг, що будуть цікаві поціновувачам музики.

Активна читачка, вчителька-пенсіонерка Л.І. Студенікіна презентувала у бібліотеку оригінальне видання, у якому є інформація про найпоширеніші дорогоцінні каміння в світі, а також двотомну енциклопедію із ботаніки. Меценатська допомога в Україні була поширеною в усі часи і нині є важливою складовою життя культури.

Колектив міської бібліотеки щиро дякує всім за підтримку.

Запрошуємо всіх відвідати міську бібліотеку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *