Відкриття виставки “Різдво по-українськи”

24 січня 2018 року в залі  Первомайської дитячої художньої школи  відбулося відкриття виставки робіт вихованців  шкіл естетичного  виховання  міста та району «Різдво по-українськи».

У виставці прийняли участь Первомайська дитяча художня школа та дитячі школи мистецтв м. Первомайська, м. Южноукраїнська та смт.Підгородної.

На відкритті виставки було багато дітей та гостей. Вони зацікавлено розглядали роботи юних талантів. Спочатку відбулась офіційна частина. Директор художньої школи Надія Стукалова привітала усіх присутніх з такою приємною подією і наголосила, що ми можемо пишатися своїми учнями. Різноманіття жанрів, технік виконання робіт додає суцільне задоволення від перегляду робіт. Було відзначено, що кожна школа є носієм власних традицій і має неповторний стиль та індивідуальність. І це дає нам можливість обмінюватися досвідом роботи, навчатися найкращому.

Така виставка – стала традицією. На цей раз було представлена велика кількість робіт учнів.

Пролунало привітання від директора краєзнавчого музею Олени Красіної, яка побажала юним митцям та викладачам шкіл натхнення та подальших злетів.

До привітань приєдналась директор Первомайської дитячої школи мистецтв Олена Васильєва. Вона подякувала колективу художньої школи за співпрацю та гостинний прийом.

Зрештою, можна довго розповідати про виставку та кожний твір учнів. Та чи варто?  Краще самому відвідати  виставкову залу художньої школи і провести якусь годину, милуючись творіннями  наших дітей.  Повірте – це варто!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.