«Хрещення Господнє» у форматі недільної школи у бібліотеці

Духовно-просвітницька зустріч з учнівською молоддю шкіл міста відбулася  23 січня 2018 року в читальній залі Первомайської міської дитячої бібліотеки-філії №2 і мала назву «Хрещення Господнє». Захід проходив у форматі недільної школи, був запрошений ієрей отець Євген. Мета заходу – поглибити знання учнів про релігійне свято Богоявлення, а також, звичаї та обряди  українців, пов’язані з циклом зимових свят, виховати повагу до церковних і народних традицій.

Учасники зустрічі співали колядки й мали змогу переглянути відеосюжет про традиції святкування Водохреща в Україні, з якого дізналися, що, окрім традиційних колядок і щедрівок існують ще йорданські віншувальні пісні.

В канву заходу доречно вплелася розповідь ведучої про біблійну історію походження свята Богоявлення, а яскравим доповненням став виступ представника духовенства отця Євгена.

Зацікавила присутніх і запропонована бібліотекаром книжкова виставка «Православна світлиця». Привернула увагу учнів книга О. Воропая «Звичаї нашого народу», В. Скуратівського «Український рік».

Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері і сприяв  поглибленню  знань учнів про релігійні й народні свята українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *