Творчий вечір культурно-громадської діячки, поетеси А.І. Григоренко «Завжди залишаюся собою» (з нагоди 60-річчя від дня народження)

12 січня у читальному залі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи відбувся творчий вечір культурно-громадської діячки, поетеси Антоніни Григоренко «Завжди залишаюся собою» (з нагоди 60-річчя від дня народження).

Відому місцеву поетесу і активну громадську діячку, від імені міської влади, вітав директор міського центру культури і дозвілля ім. Є. Зарницької Ігор Головатенко, який побажав ювілярці здоров’я і творчих злетів.

Під час творчого вечора багато виступала сама Антоніна Григоренко, яка розповідала про свої дитячі та юнацькі роки, виховання у родині, близьких людей, які привили любов до українських звичаїв, традицій, народних пісень, казок, обрядів. Потім, разом із мамою заспівала для присутніх колядку, а гостей пригостила кутею і варениками.

На ювілей завітало багато гостей, які ділилися спогадами про спільну професійну і творчу діяльність. Виступали Клавдія Прокопенко і фольклорний колектив «Голтяночка», подруга Антоніни Григоренко, нині директор Кінецьпільської школи Мистецтв Аліна Галіцька, колежанка і в минулому однокурсниця Любов Відмиш, яка сьогодні працює методистом управління освіти Первомайської міської ради, а також Любов Романюк із пісенним колективом «Світанок».

Багато теплих слів у цей день було сказано і поетами, членами літературного об’єднання «Зажинок». Вітали з ювілеєм поети Лоріна Лисогурська, Антон Каніфольський, Григорій Усатюк, Лариса Пилипай. Вони читали посвяти для іменинниці, декламували її вірші із поетичних збірок «Осінній сум» і «Перестиглий грім».

Модератор заходу, методист Первомайської міської ЦБС Оксана Дорошенко зробила загальний огляд творчого доробку Антоніни Григоренко. Охарактеризувавши такі видання авторки, як «Зимові свята та обряди», «Весняні та літні свята і обряди» із серії «Українські звичаї та обряди Первомайщини», краєзнавче дослідження «Життя, опалене війною», першу поетичну збірку «Осінній сум» та доробок із літературного альманаху «Степове Многоріччя».

У цей день на іменини прийшли і члени родини Антоніни Григоренко, які подарували багато теплих слів і квітів, а сім’я старшого сина Олега прислала відеопоздоровлення. Вітали ювілярку і колишні скаути, вихованці Антоніни Григоренко, зокрема Анна Гарда, а від Олександра Висоцького та інших учасників скаутського руху прийшло відеопривітання.

Ювілей відбувся у теплій, дружній атмосфері, було сказано багато гарних слів і подаровано безліч квітів.

Колектив міської бібліотеки бажає Антоніні Григоренко многая літа!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.