Святкування Нового 2018 року

29 грудня о 16.00 на площі Т.Г.Шевченка відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки «Поспішає Новий рік». Первомайці запалили новорічні вогні на ялинці разом із Дідом Морозом, Снігуркою та символом 2018 року – велетенською рудою собакою. Зі сцени первомайців вітали міський голова, викладачі та студенти вищих навчальних закладів міста. Дорослі та діти радо приймали участь у конкурсах, водили хороводи біля ялинки разом із казковими героями.

Традиційно після передзвону курантів вночі 1 січня первомайці і гості міста збираються на площі Т.Г.Шевченка біля новорічної ялинки, аби розділити один із одним радість казкового новорічного свята. Ось і початок 2018 року ознаменувався дружним зібранням, на якому панували щирі посмішки, теплі рукостискання та найкращі побажання.

З новорічними святами разом з казковими героями з головної сцени міста первомайців вітала міський голова Л.Г.Дромашко, яка побажала городянам в Новому році нових звершень та перемог, оптимізму та наснаги, процвітання нашому місту та його мешканцям, а Україні миру та злагоди – аби наші сини і батьки повернулися живими зі Сходу країни до своїх родин.

Для всіх бажаючих городян управлінням культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради, Центром культури та дозвілля ім.Є.Зарницької була підготована святкова програма, конкурси та розваги розраховані на глядачів та учасників різних вікових категорій. Не сумували ні діти, ні дорослі – всі були задіяні. Цікаві конкурси на кращу новорічну пісню та вірш, козацькі розваги, вимірювання найдовшої коси первомайських снігуроньок – і це далеко не весь перелік святкових забав. Всі учасники та переможці отримали призи та подарунки.

Новорічне дійство продовжилось вдень для найменших жителів нашого міста. Діти мали можливість прийняти участь в іграх, танцях з різними казковими героями, а наприкінці розважальної програми розказати віршик зі сцени та отримати новорічний подарунок від Діда Мороза та Снігуроньки. На завершення святкування Нового 2018 року кращі колективи та солісти подарували жителям міста свої номери та створили новорічно-святковий настрій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *