Майтер-клас з виготовлення символу 2018 року

Господинею 2018 року за східним календарем буде жовта земляна собака – створіння вірне, працьовите, поважаюче справедливість.

Привернути до себе удачу і налаштувати свою долю на успіх просто – треба лише доповнити святкове оформлення новорічними виробами у вигляді цієї доброї тварини, і подарувати тим, кому бажаєте  щастя і достатку, чарівну фігурку собачки, зроблену своїми руками.

Наприкінці 2017 року дитяча художня школа порадувала жителів нашого міста цікавими новорічним майстер-класами, де діти та дорослі мали змогу самостійно виготовити красиві та цікаві новорічні коробки.

Заключним у новорічному творчому  марафоні, став майстер-клас з виготовлення символу  2018 року, який провела 23 грудня 2017 року викладач Літвінова Ірина Валентинівна. Протягом години учасники майстер-класу створювали оригінальний святковий сувенір у вигляді маленької собачки.

Створення цікавої речи процес дуже цікавий і захоплюючий. Просто треба було запастися терпінням, увімкнути фантазію орієнтуючись на рекомендації  вчителя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *