Захід з нагоди Дня святого Миколая

З початком зими всі чекають Святого Миколая, котрий приходить з Ангелами щороку, приносячи радість та подарунки. Тож 19 грудня 2017 року з нагоди Дня Святого Миколая в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької вихованці ТЮГу зіграли виставу «В гості прийде Миколай» для дітей пільгових категорій, дітей, батьки яких беруть участь в антитерористичній операції, а також дітей внутрішньо переміщених осіб із східних областей, Автономної Республіки Крим, м.Севастополя, творчо обдарованих і талановитих дітей, відмінників у навчанні, в тому числі для дітей з числа представників національних меншин міста. Зал був переповнений маленькими глядачами та їхніми батьками, адже такий захід уже став доброю традицією для Первомайська – вітати своїх мешканців із святом.

Під час театралізованого дійства зі сцени лунали веселі пісні, сценки, дітлахи виконували запальні таночки. В основі постановки давно знайома історія, як для дітей, так і для дорослих, сповнена чар, незвичайних перевтілень, несподіванок, чогось таємничого та найголовніше — щасливого фіналу, де добро перемагає зло.

Наприкінці заходу до присутніх завітав Святий Миколай, який разом з міським головою Л.Г.Дромашко привітали малечу та вручили їм подарунки. Усього було вручено понад 500 солодких подарунків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *