Заходи до Дня святого Миколая в ДМШ №1

В День святого Миколая ДМШ №1 провела низку заходів.

Зранку в ЗОШ № 15 першокласники викладача Найдьонової Лариси Іванівни поздоровили своїх друзів та однокласників зі святом, подарувавши їм концерт. Незважаючи на свій юний вік, семирічні піаністи сольно виконали по 2 твори, також дуетом та тріо, чим глибоко вразили своїх однолітків та отримали вдячні оплиски.

Ансамбль «Нерозлучні друзі» під керівництвом Клопотовської Ганни Михайлівни та Шклярової Ольги Вікторівни разом з командою Батьківщина Молода відвідали центр соціально – психологічної реабілітації дітей та залучилися до благодійної акції.

Добро, милосердя, щедрість і любов до оточуючих людей завжди перемагає: кожна дитина отримала свій подарунок. А  від вихованців дитячої музичної школи № 1 діти центру реабілітації отримали ще й запальну концертну програму, яка підняла настрій малечі та подарувала частинку сімейного тепла.

Ну, а в самій музичній школі саме в цей день запалила свої різнокольорові вогники шкільна ялинка під пісню «Jingle Bells» у виконанні Ошовської Валерії на синтезаторі.

Вже традиційно концерт на свято Миколая провела Найдьонова Л.І.

Вона запропонувала дізнатися, чи може музика бути веселою? Чи може передати жарт та іронію, дарувати нам посмішку та щирий сміх?

І щоб отримати відповідь всі присутні в залі вирушили в музичну подорож.

П’єси композиторів різних епох перенесли слухачів на дитячий майданчик

в цирк

в казковий світ мультфільмів

та в філармонічний зал

 І завершила святкову низку заходів до Дня святого Миколая Шклярова Аліса, яка прийняла участь у відкритті Ялинки у місті Миколаєві.

                 Миколай у вишиванці

                 Розбудив дарунком

                І приніс у нашу хату

               Добробут й радості багато!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *