Виставка дитячої творчості “Новорічні дива”

20 грудня 2017 року у виставковій залі Первомайської дитячої художньої школи відкрилась  виставка дитячої творчості під назвою «Новорічні дива». Ця виставка стала своєрідним підсумком роботи за перше півріччя. Взяли участь в ній всі діти закладу. На святкове відкриття прийшли батьки, друзі, рідні. В експозиції надані роботи в різних техніках виконання, кращі роботи юних художників за І семестр.

Директор школи Надія Стукалова привітала учнів та колег з Днем Святого Миколая та наступними святами. Також вона повідомила приємну новину. Первомайська ДХШ посіла ІІ місце в обласному огляді-конкурсі «Школу року-2017» серед початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Миколаївської області.

Надія Василівна привітала та подякувала колективу ДХШ та учням за плідну працю. Колектив ДХШ – молодий, креативний, тому і виставкова діяльність цікава та різноманітна. Виставка робіт вихованців – це завжди подія в житті школи.

Запрошуємо жителів міста приєднатися для перегляду творчості талановитих учнів. Експозиція триватиме протягом січня 2018 року. Завітайте до нас на новорічні дива.

Ласкаво просимо!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *