Сольний концерт Ільїна Олексія

Для шанувальників гітарної музики 12 грудня в ДМШ № 1 відбувся сольний концерт нової зірочки класу викладача Шелест Тетяни Валентинівни.

Це перший концерт Олексія… А розпочав він свою активну творчу діяльність лише в цьому навчальному році.

Завершується лише перший семестр навчання, а Олексій вже прийняв участь в

ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Лиманські зорі» в місті Миколаєві, де посів І місце , а 25 листопада в місті Полтаві посів ІІІ місце на конкурсі виконавців на народних інструментах «Барви Полтави». І на завершення семестру його чекає участь у міському конкурсі «Юний віртуоз Первомайщини», який, можливо, не такий престижний, але для нього не менш відповідальний.

Присутні в залі слухачі відзначили, що час концерту промайнув непомітно, на одному диханні. А як може бути інакше? – Тетяна Валентинівна вміє знаходити цікавий різнохарактерний репертуар! Та ще й в ролі ведучої вона була неперевершеною!

У виконанні Олексія прозвучали етюди, прелюдія,  тарантела, романс, бардівська пісня, «Пісенька старого діліжансу», музичний малюнок «Зеленая рощица»,  «Полька-бабочка» італійського, російських та білоруського композиторів.

І не обійшлося без дуету зі своїм старшим титулованим колегою Кудрявцевим Валерієм.

Висловлюємо велику подяку викладачеві за її самовідданість і  викладацький талант та бажаємо Олексію нових творчих злетів і досягнень!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.