Новорічний майстер-клас у дитячій бібліотеці  

 

Шановні жителі м. Первомайська, добігає до кінця 2017 рік і надворі вже календарна зима. А взимку всі чекають на Новий рік, який обов’язково принесе здійснення нових мрій, гарний настрій і безліч подарунків.

Співробітники міської філії № 2 (дитяча бібліотека) Первомайської міської централізованої бібліотечної системи запрошують всіх дітей, а також активних батьків відвідати майстер-клас із виготовлення новорічних паперових іграшок. Під час майстер-класу бібліотекар О.Ю. Мінін навчить і допоможе виготовляти різнокольорові флексагони, якими можна прикрасити ялинку. Флексагон – це паперовий шестигранник, будь-якого розміру, його винайшов англієць Артур Стоун ще в 30-х рр. ХХ століття. Участь дітей у майстер-класі – це приємне дозвілля, можливість розкрити свої таланти, знайомство із новими хлопчиками і дівчатами.

Також під час творчих зустрічей у бібліотеці можна виготовляти інші паперові іграшки за власним бажанням, переглянути цікаві книги, поспілкуватися в соціальних мережах і гарно провести час із друзями.

Будемо раді бачити всіх щосуботи об 11.00 год.

Місце зустрічі – читальний зал міської дитячої бібліотеки, Грушевського, 1.

Завітайте на майстер-клас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.