VІІ Всеукраїнський конкурс «Барви Полтави»

З 25 по 26 листопада 2017 року в місті Полтава відбувся VІІ Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Барви Полтави».

Треба зазначити, що цей конкурс внесений в Реєстр дитячих та юнацьких Міжнародних, Всеукраїнських мистецьких конкурсів, якими опікується Міністерство культури, тобто участь в конкурсі абсолютно безкоштовна, що на сьогодняшній день сприймається як щось фантастичне. В цьому конкурсі приймають участь як учні, так і викладачі, і в разі отримання призового місця дитиною, або самим викладачем, викладачу автоматично підвищується категорія. На конкурсі оцінють гру на таких інструментіх: гітара, домра, бандура, цимбали, баян та акордеон.

Від ДМШ №1 в Полтаву направився «десант»  у складі:  учень 5 класу гітари Ільїн Олексій та  викладач Шелест Тетяна Валентинівна.

В цьому році кількість учасників склала 287 осіб, серед яких 121 –гітаристи, поділені на три вікові категорії. Олексій змагався у ІІ  віковій категорії, як соліст.

Особливо хочеться наголосити на складі журі, адже його представляли Метри в галузі музичного мистецтва Украни. Це: Заслужені артисти України, професори Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Л.Кречко, О.Міщенко, В.Доценко, Л.Мандзюк; Заслужені артисти України, професори Національної  музичної академії імені П.І.Чайковського П.Фенюк, Л.Матвійчук та інші.

Дуже важко далося місце нашому конкурсанту цього року, адже він був всю ніч у дорозі, а з п’ятої години ранку і до четвертої вечора було очікування на конкурсне прослуховування солістів.

Загалом, для Олексія це був лише другий виступ на такому серйозному конкурсі, адже до цього часу він виступав лише в стінах рідної школи, тому особливо на перемогу він не розраховував.  Ще важче було очікування результату, адже його об’явили лише на  Гала-концерті переможців. Тим приємніший виявився результат – Диплом ІІІ ступеня.

Тож вітаємо нашого переможця, бажаємо йому не зупинятися на досягнутому, а його викладачу – міцного здоров’я,  наснаги та творчого горіння в такій нелегкій викладацькій справі!

Користуючись нагодою, ми запрошуємо всіх любителів гітарної музики на сольний концерт Олексія, який відбудеться 12 грудня 2017р. о  16.00 в приміщенні ДМШ №1 по вул. Театральній (колишня Дзержинського), 41.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.