Урочисте вітання МФК “Первомайськ”

В суботу, 18 листопада 2017 року, на стадіоні управління освіти міської ради ім. Л.Кривицького відбувся традиційний матч з футболу на Кубок мера.

Під час урочистого відкриття змагань футболістів привітав секретар міської ради С.О. Бондарчук, який у своєму виступі побажав спортсменам перемог та досягнень, а глядачам цікавого та видовищного футболу. На урочистому відкриті були присутні голова федерації футболу міста Первомайська Флакей М.Д.,  начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Романов Є.М.

За Кубок мера змагались МФК «Первомайськ» та ФК «Орлівка» (Вінницька область). Перемогу отримала наша команда МФК «Первомайськ» з рахунком 5:3.

Після завершення матчу в міському центрі культури і дозвілля ім.Є.Заринцької  відбулось урочисте нагородження команди МФК «Первомайськ» – Чемпіона першості Миколаївської  області, переможця Кубку та Суперкубку губернатора Миколаївської  області.

Під час урочистостей команду привітала міський голова Людмила Григорівна Дромашко та голова федерації футболу Миколаївської області Микола Леонтійович Єропунов.

Після урочистих привітань футболістам та глядачам був подарований святковий концерт.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.