Всеукраїнський відкритий багатожанровий фестиваль мистецтв «Лиманські зорі»

 

4 листопада 2017 року в місті Миколаєві відбувся ІІ тур  ІІІ – го Всеукраїнського відкритого багатожанрового фестивалю мистецтв «Лиманські зорі».

Це свято мистецтва стало можливим завдяки підтримці Міністерства культури України, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

У другому турі своє мистецтво володіння інструментами мали змогу продемонструвати солісти-інструменталісти, ансамблі різного складу та кількості учасників, а також оркестри.

Журі представляли відомі діячі музичного мистецтва:

– член національной спілки композиторів України, лауреат премії ім. М.Аркаса, соліст Миколаївської філармонії, викладач МВДМУ- Коршунов В.М;

– Заслужений діяч мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент, диригент оркестру народних інструментів Шевченко Ю.А.;

-лауреат  премії ім. С.Ріхтера, викладач МВДМУ, кращий концертмейстер фестивалю «Віват Музика» в м. Каховка –Амірханова О.В.;

​​-Якуба С.В. – Заслужений працівник культури України;

-Ширинський Харіс Ганєєвич – народний артист України, професор кафедри культури і мистецтва Херсонського державного університету  – м. Херсон.

 

Музичну школу №1 представляли Ільїн Олексій (ІІ вікова категорія) та Кудрявцев Валерій (ІІІ вікова категорія), учні Шелест Тетяни Валентинівни. Кожен учень виконав по два твори різні за характером та жанром.

Для Ільїна Олексія цей конкурс став першим в його житті, адже до цього моменту Олексій брав участь лише в шкільних концертах, тому дуже хвилювався, а дарма. Олексій виконав твори сучасних композиторів Д.Григор’єва та В.Камінніка, які сподобались як слухачам, так і членам журі. Тож, мабудь, неочікуванно не тільки для себе, а і для викладача, Олексій посів І місце в своїй категорії.

Кудрявцев Валерій також гідно представив школу в своїй категорії, а виконаний твір сучасного японського композитора Ісато Накагави «Ловець мрій», зірвав шквал оплесків в залі. Валерій також посів І місце та разом з Олексієм був нагороджений  пам’ятним знаком фестивалю –«Золотою зіркою».

Дуже приємно, що Подяку від організаторів фестивалю отримала також і викладач хлопців, адже не секрет, що на багатьох конкурсах, нагороджуючи дипломами та подарунками конкурсантів, забувать про тих, хто привів юне дарування до творчої перемоги.

Тож, вітаємо наших талановитих учнів з перемогою, бажаємо їм творчого горіння, ще більших досягнень та наснаги їхньому викладачу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *