Міжнародний фестиваль-конкурс з хореографіі «Day Of Dance2017»

Приємна і результативна поїздка народного ансамблю бального танцю «Натхнення» до міста «Левів» нагородила вихованців колективу рясним врожаєм перемог.

    27-29 жовтня відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс з хореографії «Day of  Dance – 2017», що проходив у місті Львів. Серед великої когорти ансамблів учасників фестивалю, наше місто на високому рівні представив народний ансамбль бального танцю «Натхнення», керівник Віталій Бесараб.   В ході конкурсної програми серед ансамблів – колектив «Натхнення» виборов І місце.

В жанрі «бальна» хореографія змагались також і пари. Вітаємо пари – солісти народного ансамблю бального танцю «Натхнення» із достойно зайнятими І-ми місцями:

Єфімова Аліна та Віталій Яровий, Новохатько Артур та Каніфольська Юлія, Селявін Максим та Олійник Анна, Віталій Яровий та Марія Вовк, Сабіров Олег та Васильєва Діана, Шклярський Владислав та Абдуліна Каріна.

А дівчата Рената Мельник та Вікторія Палій, розділили між собою одного партнера, що в якісному плані, принесло їм І місце у фестивальному змаганні.

Вітаємо колектив, вітаємо пари та зичимо подальших звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *