Зустріч з рятувальниками

18 жовтня в стінах Первомайської художньої школи відбулась зустріч учнів закладу з провідним інспектором Первомайського міжрайонного відділу ГУДСНС України Миколаївської області Приставою Сергієм Сергієвичем.

Представник пожежно-рятувальної служби провів з учнями школи лекцію на тему «Пожежна безпека».  Діти з нетерпінням чекали приїзду гостя, адже живе спілкування з представником однієї з найвідважніших професій – це непересічна подія для учнів.

Рятувальник розповів учням про свою складну та водночас вкрай важливу професію та надав поради щодо безпечного поводження у стінах школи, відповідальності, яка наступає при порушенні правил пожежної безпеки, поведінки в надзвичайних ситуаціях та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Діти жваво приймали участь в дискусії та відповідали на запитання вогнеборця.

Хочеться сподіватися, що учні добре засвоїли важливий урок. А отримані ними важливі знання, не раз стануть їм у пригоді. та допоможуть уникнути лиха.

Також на базі школи було проведено конкурс дитячих малюнків “Пожежна безпека очима дітей”,переможці конкірсу були нагороджені призами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *