ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека»

З 27 червня – 03 липня 2017 року в курортній зоні селища Рибаківка Миколаївської області відбувся ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека».

Мета фестивалю: «Розкриємо свої таланти світу».

Організатори фестивалю: Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» м. Миколаєва, за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Фестиваль був покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, а також сприяти відродженню культури і мистецтв України, пошуку та підтримці її талановитих дітей.

Первомайськ у номінації ДПМ представляли на фестивалі учениці Первомайської дитячої художньої школи (викладач Баранюк Катерина Григорівна): Матвієнко Ельвіра, Пан Вікторія, Ошовська Валерія, Тараненко Вікторія.

Гран-Прі фестивалю отримала Матвієнко Ельвіра яка виконала чудову роботу “Дерево життя”.

Лауреатами першої премії стали: Пан Вікторія з роботою “Пори року” виконаній у техніці Витинанка, та Ошовська Валерія з лялькою мотанкою “Берегиня”.

Другу премію фестиваля отримала Тараненко Вікторія з роботою “Чаруючі Квіти”.

Хочеться зазначити, що не в перший раз учні Первомайської дитячої художньої школи представляють місто на високому рівні та здобувають перемоги на обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Дирекція школи, викладач та батьки учнів, які приймали участь у фестивалі, вдячні за підтримку міському голові Дромашко Людмилі Григорівні та начальнику управління культури Олішевській Наталії Вікторівні.

Відео: http://www.youtube.com/watch?v=KOHNwCluKmo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *