Звітували “Калейдоскоп” та “Сінергія”

4 червня 2017 року в МЦКіД ім.Є.Зарницької, відбувся звітний концерт

одразу двох хореографічних колективів.

       Перед містом звітували: вже досвідчений колектив, неодноразовий переможець міського конкурсу «Первомайське джерельце», призер обласного фестивалю «Миколаївські зорі» та «Перлина Прибужжя», переможець фестивалю «Мистецтво і море без меж» м.Бердянськ 2016р., та переможець IV Всеукраїнського фестивалю «Квітнева феєрія» – м.Умань-2017р. – ансамбль сучасного танцю “КАЛЕЙДОСКОП», керівник Світлана Роменська, та зовсім молодий ансамбль танцю «СІНЕРГІЯ», створений у вересні 2016 року при центрі естетичного виховання дитини «БАРВІНОК» МЦКіД, керівник Оксана Алєксєєнко.

      Досить динамічними та насиченими виявились ці дві години. Учасники колективів подарували глядачам дуже яскраву та різноманітну програму. Були представлені танці різних жанрів, це народна та сучасна хореографія, оригінальний дитячий танець та народна стилізація.

    По завершенню концерту, від начальника управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Олішевської Наталії Вікторівни, пролунали теплі слова подяки та побажання плідної праці, не зупинятися на досягнутому, створювати нові художні номери та творчого натхнення.

    Також були відмічені вихованці ансамблю «КАЛЕЙДОСКОП», які в цьому році стали випускниками. Дуже приємною новиною стало те, що дві випускниці ансамблю продовжать справу свого педагога, у якості студентів факультету хореографії.

Тож побажаємо їм стати високо кваліфікованими фахівцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *