ПРАВИЛА ДЛЯ ЮНОГО АРТИСТА

Напередодні Гала концерту переможців конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце» ми пропонуємо до вашої уваги декілька корисних порад, які допоможуть юним артистам успішно виступити на головній сцені заходу.

Сценічний образ

Перше, що привертає увагу глядачів ще до початку виступу артиста — це його зовнішній вигляд. Одяг повинен відповідати характеру заходу: на молодіжних проектах доречним буде більш неформальний стиль, на святкових заходах, концертах — більш урочистий. Костюм учасника конкурсної програми фестивалю має втілювати загальну ідею концертного номера, а зачіска та макіяж — гармонійно доповнювати образ, підкреслюючи індивідуальність виконавця. Сценічний макіяж характеризується більш яскравими й насиченими тонами, але без перебільшень. Взуття обирайте зручне, із закритими «носами», допускається лише відкрита п’ятка.

Пунктуальність

Це правило допоможе вам бути зібраним та цільним під час виступу. Саме тому треба ретельно прорахувати час, необхідний для переїзду до місця проведення заходу, підготовки голосового апарату тощо.

Поведінка під час концертів

Усі ми знаємо, але часом забуваємо деякі елементарні правила поведінки під час проведення концерту. До концертної зали можна увійти або вийти тільки між виступами, коли один номер закінчився, а другий ще не почався. Під час виступів залою не ходять, це заважає артисту, а також відвертає увагу глядачів.

Правила поведінки за сценою

Поки на сцені працюють інші виконавці, за лаштунками не можна голосно розмовляти і створювати шум, до речі, як під час концерту, так і репетиції. Також забороняється чіпати куліси, виглядати із-за них.

Хореографічний супровід вокального номеру

Хореографічний супровід — це яскраве оформлення вокального номера. Рухи на сцені, хореографічні прийоми повинні продовжувати філософію пісенного твору. Акцент глядацької уваги зосереджується все ж на співакові, а не на танцівниках.

Бажаємо всім конкурсантам вдалих виступів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *