Звітний концерт дитячої музичної школи №1

    28 травня 2017 року у залі міського Центру культури та дозвілля ім. Є.Зарницької пройшов звітний концерт ДМШ №1, присвячений 58-му випуску учнів ДМШ № 1 та завершенню навчального року.

З музичною школою попрощалися учні-випускники 2016-2017 навчального року.

За роки існування школа стала справжнім осередком музичної культури в місті.  Педагогічний колектив музичної  школи № 1 – це досвідчені викладачі. Вони роблять все можливе, щоб у процесі навчання створювати зацікавленість до серйозної музики і при цьому прислуховуються до пульсу життя, адже мистецтво є однією з форм відображення його динаміки, а не тільки орієнтиром у пошуку вічних цінностей.

За роки роботи вони виховали не одне покоління юних музикантів. А високий рівень педагогічної майстерності підтверджують успіхи їхніх учнів на багатьох конкурсах.

Щороку юні музиканти нашої школи беруть участь у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах виконавців , де показують  високий рівень здобутих знань та виконавської майстерності.

42 учні 2-8-х класів закінчили навчальний рік на «відмінно» , всі вони отримали похвальні листи.

Наше життя починається з матері, батька, бабусі, дідуся – найрідніших і найближчих для нас людей. І без підтримки сім’ї неможливо гармонійно виховати дитину. Тому директор школи Граждан Віктор Олександрович висловив слова подяки сім’ям:

Мась Дар’ї

Ошовської Валерії

Кудрявцева Валерія

Качурки Даніїла

Колесніченко Єлізавети

Ткачук Діани

Тарасенка Богдана

Грабенка Богдана

Крижанівського Олександра

Звягінцевої Катерини

Гудкової Катерини

Паламарчук Ольги

Можаєвої Аріни

Пастушка Євгена

за їх допомогу, за добре виховання дітей, за увагу та підтримку педагогічного колективу школи!

Сьогодні без перебільшення можна стверджувати, що творче життя музичної школи № 1 надзвичайно насичене й різноманітне. Вона має свій календар подій, свої традиції, які міцно увійшли у щорічну практику діяльності  та стали яскравими сторінками шкільного життя.

Програму концерту склали кращі учнівські колективи, яскраві сольні виступи. Слухачам було представлено все розмаїття жанрів – від класики до сучасної музики.

58 випуск складається з 24 учнів, четверо з них навчались на двох відділах. З них 12 учнів закінчили навчання на «відмінно». І випускні іспити довели, що наші випускники мають грунтовні знання і за бажанням можуть продовжувати навчання, здобуваючи музичну освіту.

Бажаємо випускникам крізь усе життя пронести любов до одного із найпрекрасніших мистецтв на землі – мистецтва музики. З повагою і любов’ю згадуйте про роки навчання в ДМШ № 1, будьте вдячні своїм батькам, і не забувайте своїх наставників-викладачів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.