«Миколаївська Мельпомена»

         14 травня в місті Первомайську аматорські театральні колективи області змагалися за право отримати найвищу нагороду конкурсу «Миколаївська Мельпомена».

          Щороку управління культури Миколаївської обласної державної адміністрації та обласний центр народної творчості надає любителям театрального жанру всієї Миколаївщини пречудову можливість проявити свою виконавську майстерність. Для зручності й залучення всіх представників нашої області конкурс відбувся 13 травня в Миколаївському коледжі культури й мистецтв, а 14 травня — у Первомайському міському центрі культури й дозвілля імені Є. Зарницької.

         12 колективів з Арбузинського, Братського, Веселинівського, Вознесенського, Врадіївського, Кривоозерського, Первомайського районів та міста Первомайська демонстрували свою творчість у номінаціях:

театральні колективи зі званням «народний»;

театральні колективи зі званням «зразковий»;

театральні колективи сільських клубних закладів (гуртки, об’єднання);

студентські та молодіжні театри, колективи, студії.

           Протягом дня у виконанні самобутніх акторів і режисерів вирували комедія і драма, музика й пісня, слово й дія. Дорослі театральні колективи та театри малих форм представили короткометражні вистави або уривки з вистав за темою «Родинне перевесло». Дитячі театральні колективи демонстрували вистави за власним вибором.

          Члени журі, до складу якого увійшли кращі фахівці театрального мистецтва області на чолі з заступником директора з навчально-виховної роботи Миколаївського коледжу культури й мистецтв Лілією Гупало, відмітили і роботу Народного театру юного глядача «Лицедії», МЦКіД ім.Є.Зарницької, керівник Ольга Толстова та аматорського театру «Роль-яль», ПК»Фрегат», керівник Юрій Янішин, м.Первомайськ. Колективи зайняли друге та третє міста, відповідно.

          Усі учасники обласного конкурсу аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена» були нагороджені дипломами управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, а також пам’ятними подарунками від Миколаївського обласного центру народної творчості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *