«Джерело юних талантів»

12 травня 2017 року в м. Нова Одеса відбувся звітний Гала-концерт

«Джерело юних талантів» до 80-річчя Миколаївської області, в якому приймали участь кращі з кращих, а це 27 переможців обласних конкурсів в різних номінаціях.

Місто Первомайськ представляли учіні дитячої музичної школи № 2: ансамбль акордеоністів (керівник Світлана Брушковська) та ансамбль гітаристів (керівник Олександр Кісельов) – переможці обласного конкурсу виконавців на народних інструментах.

На початку концерту виступив начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Димитров М.Ф., який привітав всіх учасників та нагородив грамотами кращих викладачів та директорів грамотами. Грамотами начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації за підготовку учнів до обласних конкурсів були нагороджені викладачі ДМШ № 2 Брушковська С. О. та Кісельов О.М. , а грамотою від голови облдержадміністрації за багаторічну плідну працю та вагомий особистий внесок у розвиток культури була нагороджена директор ДМШ № 2 Іванова М.О.

Концерт пройшов нам єдиному подиху. Колективам ДМШ № 2 голосно аплодували з вигуками «браво».

Директор ДМШ № 2 Іванова М.О., викладачі та учні дякують за можливість відвідати Гала-концерт – начальнику управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Олішевській Н.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *