Презентація книги Братів Капранових «Забудь-річка»

26 квітня у читальному залі Первомайської міської ЦБС відбулась зустріч із відомими українськими письменниками, видавцями, громадськими діячами Дмитром і Віталієм Капрановими. Братів двоє, а письменник один. Письменник Брати Капранови вже 15 років пропонує читачам свої книжки. Популярними є «Кобзар 2000», «Мальована історія Незалежності», «Приворотне зілля», «Веселих свят», «Зоряний вуйко», «Щоденник моєї секретарки», «Закон Братів Капранових» та інші. І жодна з книжок не схожа на іншу.

Брати Капранови родом з наших Південних степів, їхньою малою батьківщиною є Миколаївщина і Одещина. Козацька вольниця, безмежність степових просторів відобразилися на характерах багатьох літературних героїв, які створенні письменниками. Особливістю творчості митців є її різножанровість. Брати Капранови створюють якісну літературу, як для дітей так і для дорослої категорії читачів.

У міській бібліотеці Дмитро і Віталій Капранови презентували роман «Забудь-річка». Письменники розповіли про основні сюжетні лінії роману, характери головних героїв, а також поділилися спогадами про те як писали книгу. «Забудь-річка» має два художньо-смислових пласти, один це кохання жінки і чоловіка на тлі історичної доби ХХ століття. Другий – це події Другої світової війни, у якій змішалися долі німців, поляків, українців, совєтів, що розгортаються на тлі кохання. «Забудь-річка» – це зіткнення двох світів, точніше, двох Україн, кожна зі своїм історичним досвідом і спільними травмами і втратами.

Також автори познайомили аудиторію із книгою «Щоденник моєї секретарки». У якій відображено життя української політичної та бізнесової еліти 2000-х років.

На зустріч із митцями завітали первомайські поети, краєзнавці, працівники музею, поціновувачі сучасної української прози та бібліотекарі Первомайської районної централізованої бібліотечної системи. Брати Капранови відзначили, що вперше за час їхнього презентаційного туру по районним центрам України презентація була організована, як спільний проект районної і міської централізованих бібліотечних систем, що є прикладом високопрофесійної співпраці

Оксана Дорошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *