Відеоальманах «Чорнобиль: трагедія і подвиг»

25 квітня 2017 року, напередодні 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, в читальному залі міської централізованої бібліотечної системи відбулась зустріч учнівської молоді з учасниками ліквідації наслідків аварії. Діти поспілкувалися зі свідками трагічних подій 1986 року Василем Цихонею, Василем Сироїдом та Анатолієм Булахом.

Виступаючі поділилися з аудиторією своїми спогадами та враженнями про аварію, яка залишила пособі непоправний слід в житті не лише ліквідаторів, а всього світу. Говорили про її причини, вплив радіації на людей та природу, намагаючись надати слухачам цікаву, змістовну та нешаблонну інформацію. «Чорнобильці», також, піднімали питання недостатності соціального забезпечення ліквідаторів  аварії на ЧАЕС.

Під час зустрічі в читальному залі транслювався сюжет з документального фільму «Перші ліквідатори – спасибі за життя» та сюжет «Трагедія Чорнобиля», наприкінці присутні переглянули відеомейк «Героям-ліквідаторам присвячується». Наостанок бібліотекарі та молодь подякували первомайським ліквідаторам та вручили їм квіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *